Hodnocení klienta

Rok 2014 byl pro mě náročný. Stěhoval jsem se mimo ČR a nastala mi otázka co udělám s youngtimery, kterých jsem nashromáždil celkem šest. Každý kdo prodával někdy youngtimera, ví, že prodej se může táhnout déle a zabere spoustu času. Prohlídky, dohadování správné ceny, přepis atd.

Vzhledem k tomu že jsem neměl vůbec čas prodej řešit, rozhodl jsem se využít služeb kluků Truců. Moje zkušenost s nimi nemůžu zhodnotit jinak, nežli v superlativech. Nejenže jsem nemusel strávit ani minutu s prohlídkami, ke všemu jsem nakonec prodal za více peněz než jsem očekával. Dokonce jsem se nemusel setkat ani s jedním kupujícím. Kluci vše zařídili, včetně přehlášení, odvozu k novým majitelům a ještě mi ukončili smlouvy u pojišťoven.

Velmi oceňuji jejich rychlost, profesionalitu a spolehlivost. Po každém prodeji mi složili peníze na můj účet hned druhý den.

Díky rychlému prodeji a získání více peněz než bylo mé očekávání, jsem se rozhodl nechat si jednoho krasavce. Toho mám nyní také v péči u Truců, kteří mi ho zazimovali a starají se o servis.

Až v létě přijedu tak už se těším jak si užiju 2 týdny bezstarostného ježdění.

Oldřich Bláha