3D Tisk

Narazili jste na díl vašeho veterána, který prostě už nejde sehnat?
Vytiskněte si ho!

Hoďte za hlavu starosti s obvoláváním sběratelů a objížděním vrakovišť!

V našem týmu máme specialistu na 3d tisk Michala, který vás před takovou nepříjemnou anabází může snadno zachránit! Ve zkratce vytvoří počítačový model dílu, který potřebujete a o zbytek se postará jeho 3D tiskárna.

U aut (obzvlášť u těch starých) lze 3D tisk zejména využít na tisk nedostatkových či úplně chybějících náhradních dílů. Dále samozřejmě pro duplikaci rozbitých dílů z plastu. 3D tisk je vhodný zejména pro výrobu různých úchytů, klipsů, ale jde jej také použít pro pohledové díly. U nich je ale potřeba dodatečná povrchová úprava, ale nebojte, schopného lakýrníka máme také! 3D tisk  používáme i pro výrobu upgradovaných dílů pro interier. Raději si za volantem místo cigarety dáte chlazené pití a nechcete ho lovit na zemi? Bez problémů, vyměníme popelník za čerstvě vytištěný držák nápojů. Nebo třeba vašeho iPhonu. nebojte se fantazírovat!

Nejčastěji využíváme ABS plast dobře známý z automobilového průmyslu nebo PLA plast. Ten je to takovým "eko-plastem" v 3D tisku a je vyráběn z kukuřičného škrobu. Má sice menší výdrž ve velmi vysokých teplotách, ale nemusíte se ho vůbec bát. Letní teploty v kabině vozu zvládne s přehledem a oproti ABS plastu je výrazně méně hořlavý. 

Zeptejte se nás na výrobu dílů pro vašeho veterána

Rádi vám poradíme s nejvhodnější konstrukcí i postupem přípravy a samozřejmě díl ze správného plastu vytiskneme. Neváhejte se nám ozvat a dejte svého veterána nebo youngtimera do kopy mnohem rychleji a bez starostí se sháněním obtížně dostupných nebo již neexistujících dílů!

 

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]