Pořiďte si veterána

protože život s veterány je úchvatný a plný neobyčejných zážitků

Chcete se trochu odlišit a zažít ta pravá dobrodružství ve staré klasice?

Tak si zkrátka pořiďte veterána. Specializujeme se na Holandsko, Německo, Švýcarsko, Španělsko, Francii, Belgii,  Portugalsko..., ale dokážeme vyhovět i náročnému veteránistovi dovozem vozidla odkudkoliv.

Jsme zprostředkovatelé dovozu vozidla. Pomůžeme vám při výběru i jeho nákupu, zajistíme převoz a legislativu.

1) Výběr a vyhledávání veterána

Nefungujeme jako většina prodejců, kteří levně koupí, opraví a draze prodávají. Nejprve zjistíme vaše představy, na základě kterých hledáme vhodný vůz. Zároveň vám vypracujeme cenovou kalkulaci, kterou si společně odsouhlasíme. Dopředu víte kolik vás naše služby budou stát. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro konkrétní vozidlo, kontaktujeme prodejce a domluvíme termín prohlídky (koupě vozidla).

2) Odborné posouzení stavu vozidla

Vybrané vozidlo osobně prohlédneme, abychom vám řekli jeho plusy, mínusy a technický stav. Nefungujeme jako jiní prodejci, kteří zatajují vady jenom aby prodali. Jednáme s vámi na rovinu. Chcete se jet na vozidlo podívat s námi a být u nákupu? To není problém. V opačném případě našim klientům na místě zavoláme a řešíme klady a zápory daného vozidla. Je jen na vás, zda-li se pro jeho koupi rozhodnete.